#1 2009-08-18 01:16:31

katiusza90

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 13

Propozycje

Heyaaa.
Chciałam przedstawić Wam moje propozycje xD troszku ściągnięte z innych serverów, ale tam się sprawdzały, czemu by i tu nie zastosować. Mam nadzieję, że będziecie się wypowiadać w tym temacie, ewentualnie zmieniać troszku moje propozycje, a może nawet i dacie swoje. Liczę na współpracę, w końcu wszystkim nam zależy na reaktywacji servera

Otóż tak:
=> jak już pisałam i ja i devil w temacie o resetach, proponuję cofkę lv do 270 i cene 100kk za reset;
=> usunięcie z dropu w ogóle różnego typu ...Candy Box (Lilac, Orange etc.) z których lecą itemki, które moim zdaniem powinny znależć swoj drop w bokach od +1 do +5
=> heart of love, silver, gold medal - aby z nich dropiły itemki max +9 (bo widziałam w dropie +10 a i nawet +11) i do Legendary (wraz z odpowiednikami dla elfa, dl, mg i bk)
=> troszkę wybiegając w przyszłość, zrobienie tzw. opóźniacza (na czym to polega, już mówię ;D jest to możliwość wykonania resetu załóżmy co 3 dni[to zależy od tego ile admin ustawi, może też być co 2 dni jak i co 6] czyli załóżmy ze dnia 18 sierpnia kliknęliśmy reset to wykonać następnego można by było 21 sierpnia dopiero aha i mała uwaga do tego wymagana jest www... ). Także po rozmowie z Wodzem aby uniknąć problemów z www (właściwe zabezpieczenia etc.) rzuciliśmy pomysł aby resety były wykonywane załóżmy we wtorki i soboty - przykładowo
=> wprowadzenie nagród za reset - załóżmy co 6. czy 7. wbity res otrzymuje się możliwość wbicia dowolnej opcji do dowolnego itemka xD (tym samym wbijając np opcję Rate do zwykłych vine boots robimy je exc)
=> wracając jeszcze do dropu z boxów, itemki setowe oraz bronie które można założyć dopiero mając 380 poziom proponowałabym żeby leciały z Kunduna w Kalimie 7 (oczywiście wiąże się z tym podrasowanie Kunduna aby był mocniejszy od Golden Tantala)

No myślę, że to na razie tyle ode mnie, gdyby coś mi do głowy wpadło jeszcze to dopiszę. Liczę na waszą współpracę ze mną i odpowiedz na moje propozycje, aby móc je później wprowadzić w życie ;D

PS. Nie bijcie, nie gryźcie to są tylko pomysły ^^

Pozdrawiam, Katie.


花は桜木人は武士
(Hana-wa Sakuragi, Hito-wa Bushi)

Offline

 

#2 2009-08-18 02:22:04

devil_p

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 12

Re: Propozycje

i drobna różnica w poglądach

Moim zdaniem candy box i inne mogłyby zostać...ewentualnie pokombinować z ich dropem i z tym co z nich dropi.
co do reszty poza cofką do 270lvl to nie wiem co powiedzieć...
Generalnie może też dorzucę za jakiś czas coś od siebie...może coś się przyjmie

Offline

 

#3 2009-08-18 02:30:00

katiusza90

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 13

Re: Propozycje

Ty się w ogóle nie odzywaj ^^ nie grałeś nigdzie prawie od czasów Piotkera to się nie znasz na rzeczy ^^

Ostatnio edytowany przez katiusza90 (2009-08-18 02:30:27)


花は桜木人は武士
(Hana-wa Sakuragi, Hito-wa Bushi)

Offline

 

#4 2009-08-18 03:28:38

Wodzu

Administrator

952209
Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 65

Re: Propozycje

wiec...
1. reset 100kk, zacznijmy od 50kk, kazdy kolejny +50kk tak jak pisal piotker w innym dziale, czyli drugi res juz 100kk, trzeci - 150kk itd
2.Mam manie pod wzgledem GoldenArchera, to dlatego ze stoi taki npc, rzuca jakies jego schowane itemki a pozniej nikt ich nie podnosi nawet, wiec zwiekszyc ilosc wymaganych ren, ale za troche lepszy item, bo puki co reny sa zbedne, a szkoda;]
3. to soulowanie... nie tyle zmiana co poprawa:)


Ludzie nie lubią czegoś, jeśli tego nie rozumieją,
Nienawidzą rzeczy, których nie mogą mieć,
Ludzie się boją wszystkiego, czego nie mogą pojąć,
I nienawidzą tego, czego musieliby chcieć.    ! ;]

Offline

 

#5 2009-08-18 09:54:11

elwe

Użytkownik

Skąd: bstok
Zarejestrowany: 2009-08-15
Posty: 35

Re: Propozycje

tiaaa obecne soulowanie to zło wcielone... i muuusi być tel lvl od 270 ?  ;( :>  koszt resów dla mnie cacy a nawet i droższy mógłby być o jakieś drobne, dalej, w związku z tymi cukierkami zgadzam sie z katie adekwatnie tego że nie powinno z nich lecieć to co leci z nich obecnie, w zasadzie w ogóle exc nie powinno leciec, chyba że leciały by one w kalimie, aidzie, i up up up bo zostać powinny bo zawsze to jakieś urozmaicenie 
teraz co do wybiegania w przyszłość i opóźniacza^^  toż ty i tak mówiłaś że do października tylko grasz to na czorta ci on ?
teraz nagrody za resa ? :> to takie naturalizowane nagrody za gr na sieczkarskich servach   dla mnie pasi, jestem za
zgubiłem po drodze serda, medale itp.. 10 i 11 niech leci, ale zalozmy do scale czy sph a legi itp. +6 - +9
i golden archera zgubiłem, i ja bym zwiekszyl reny zalozmy do 50 albo 100 :x za jakiegoś cukierka co by leciał na wyższych mapach czy cuś
i jak to jest z 3 questem... jest ?:> i wingi 3 lvlu ?:>

i no i grać w robocie nie moge to sobie pospamuje troche :x

pozdrawiam, złymrocznypazernynahajs elwiss


czasami wolę być zupełnie sam
niezdarnie tańczyć na granicy zła
i nawet stoczyć się na samo dno
czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk

Offline

 

#6 2009-08-18 11:57:07

Wodzu

Administrator

952209
Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 65

Re: Propozycje

quest chyba jest, ale wingi 3lvl weszly z S3, wiec u nas nie ma;) jesli dobrze kojarze..;p


Ludzie nie lubią czegoś, jeśli tego nie rozumieją,
Nienawidzą rzeczy, których nie mogą mieć,
Ludzie się boją wszystkiego, czego nie mogą pojąć,
I nienawidzą tego, czego musieliby chcieć.    ! ;]

Offline

 

#7 2009-08-18 12:22:41

elwe

Użytkownik

Skąd: bstok
Zarejestrowany: 2009-08-15
Posty: 35

Re: Propozycje

a gdzie ten gościu od niegoi ?:>


czasami wolę być zupełnie sam
niezdarnie tańczyć na granicy zła
i nawet stoczyć się na samo dno
czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk

Offline

 

#8 2009-08-18 13:11:06

PIOTKER

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 39

Re: Propozycje

Wszystko ładnie i pięknie:)

Co do resa to mogę ustawić w SQL w Job, nie ma problemu żeby robił resa co kilka dni.

Co do konfiguracji plików serva to jest z tym sporo roboty i sam nie dam rady tego konfigurować, Wy się lepiej znacie na podstawach gry niż ja:)
Moja propozycja jest taka, aby ktoś z Was zajął się tym, ktoś co się zna na tym !!!! na plikach serva żeby nie wysadził go w powietrze:)
Pliki są bardzo łatwe do robienia zmian nic nie trzeba hexować ani inne czary mary, wystarczy zmieniać wpisy w kilku plikach, coś dodać coś ująć, zmniejszyć- zwiększyć, włączyć-wyłączyć itp.
Co do strony to jestem na nie, ale to tylko moje zdanie, dodatkowo obciąży server no i są dziurawe:)

Offline

 

#9 2009-08-18 13:56:47

elwe

Użytkownik

Skąd: bstok
Zarejestrowany: 2009-08-15
Posty: 35

Re: Propozycje

taa :d strony są ślicznie dziurawe ;D


czasami wolę być zupełnie sam
niezdarnie tańczyć na granicy zła
i nawet stoczyć się na samo dno
czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk

Offline

 

#10 2009-08-18 14:16:06

Wodzu

Administrator

952209
Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 65

Re: Propozycje

olac strone, nie chce wiedziec ile osob jest lepszych ode mnie:P tyle ze serv wygladalby bardziej profesjonalnie;)
ja na plikach sie nie znam, nigdy tego nie robilem wiec za to sie bral nie bede.

GoldenArcher w davias kolo depo... taki smutny stoi


Ludzie nie lubią czegoś, jeśli tego nie rozumieją,
Nienawidzą rzeczy, których nie mogą mieć,
Ludzie się boją wszystkiego, czego nie mogą pojąć,
I nienawidzą tego, czego musieliby chcieć.    ! ;]

Offline

 

#11 2009-08-18 17:35:43

katiusza90

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 13

Re: Propozycje

Co do strony, rzeczywiście wyglądać może profesjonalnie i w ogóle, ale są bardzo dziurawe i potrzeba by kogoś kto bardzo dobrze zna się na zabezpieczeniach (niestety nie mam takiego znajomego xD), co do bawienia się w plikach, jeśli mi powiecie co i jak mam ściągnąć i odpalić mogę spróbować pokombinować ^^

A wracając do www, to można by odpicować jakoś nasze forum żeby przyciągało swoim wyglądem i w ogóle ;D i żeby ktoś kto zna się na grafice odwalił ładne logo (jeśli nikt taki się nie znajdzie, mam znajomego co by mógł nam ładne logo zrobić )


花は桜木人は武士
(Hana-wa Sakuragi, Hito-wa Bushi)

Offline

 

#12 2009-08-18 19:45:40

omnix01

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-18
Posty: 4

Re: Propozycje

jak dla mnie usuwanie tych wodotryskow z exe items i innych w tym momencie to czysta glupota.. Przyjdzie ktos nowy na serv to co sobie pomysli? i tak zwala jest z tymi itemami co z gwiazdek na starcie lecialy.. to po co robic jeszcze wiekszy syf..  //  imo drop z medali jest ok, bo i tak prawie kazdy lata w exe items, wiec w niczym to nie koliduje.. // z tym opozniaczem rr wogole nie mam pojecia ocb ^^ - jak ktos wbije np. 400 w srode to musi czekac do piatku zeby mu do 270 zmienili ?  gdzie tu jest jakas logika? chcecie wykluczyc no lifow? boicie sie o topa? nie rozumiem ^^ - kazdy gra jak chce i ile chce.. a tak ogolnie to mi to rybka ^^  //  nagrody za rr smierdza typowym servem 9999 z itemami FO za GR, ale co kto lubi ^^ <rybka again> // a te items 380 dalbym do shrekow i kuna w k7 <ofc podkrecic, ale nie za mocno:> // nalezaloby poprawic jeszcze goldy, bo atakuja zza ekranu, wiec ich zasieg jest duzo za duzy   tyle!

Offline

 

#13 2009-08-18 20:08:00

katiusza90

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 13

Re: Propozycje

No akurat Ci powiem ze nagrody za rr nie śmierdza servem z 9999x... no ale jak chcecie, w tym momencie widzę że najlepiej zostawić wam tak jak jest, bo po co zmieniać... -.- notabene to miały być testy co w moim mniemaniu oznacza że mamy sprawdzać wsio co się da i zrobić odpowiednie ustawienia, po czym res acc i dopuścić normalnie do gry server, no ale JAK CHCECIE... tyle ode mnie.


花は桜木人は武士
(Hana-wa Sakuragi, Hito-wa Bushi)

Offline

 

#14 2009-08-18 20:27:20

omnix01

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-18
Posty: 4

Re: Propozycje

jak zaczynalem tu gre to tez myslalem, ze sa testy, ale Piotker mi napisal, ze nie bedzie RR acc i ze gra juz sie toczy normalnym trybem..

Offline

 

#15 2009-08-18 21:21:29

Wodzu

Administrator

952209
Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 65

Re: Propozycje

tak ale puki co serv cieszys ie przede wszystkim starymi graczami i Piotrek jak widac jest otwarty na wszelkie zmiany jesli chodzi o konfiguracje serwera. na razie zajmijmy sie tym co teraz nam sie przyda, wiec o nagrodzie za kilka resow pogadamy za miesiac o itemki z boxow, jestem za tym zeby to zmniejszyc, bo exp100x z no spots serwerem troche koliduje, albo przynajmniej zmniejszyc drop do bok+2, +3 juz bedzie za duzo. Jesli chodzi o medale to tez jest ok, ~GS nie leci, wiec dla nowych graczy jest super biegac z leg+10.
Dalej, fajnie ze drop jeweli sie pdoniosl, ale wg mnie za bardzo, albo za malo, jesli mamy mowic o soulowaniu, bo dalej kicha z rate soula. wszyscy maja exc sety? fakt, lepiej zbierac boxy niz lac lizardy:P
Katie, nie denerwuj sie tak :]


Ludzie nie lubią czegoś, jeśli tego nie rozumieją,
Nienawidzą rzeczy, których nie mogą mieć,
Ludzie się boją wszystkiego, czego nie mogą pojąć,
I nienawidzą tego, czego musieliby chcieć.    ! ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnewbury busy Hamburg Lakierobejca woskowa