#1 2009-11-16 08:16:52

Nataniel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-12
Posty: 4

mam ten sam problem z logowaniem

zawislo mi konto ...pisze ze jestem zalogowany a nie jestem wiec prosba o odblokowanie

konto w grze: Nataniel


i tak juz mam od wczoraj od 18 wiec prosba wielka ODBLOKUJCIE MI KONTO !!!

Ostatnio edytowany przez Nataniel (2009-11-16 08:19:19)

Offline

 

#2 2009-11-16 09:24:15

Wodzu

Administrator

952209
Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 65

Re: mam ten sam problem z logowaniem

problem jest taki, ze ja nie moge go odblokowac, tylko admin, tj piotker. albo trzeba czekac do resetu serva, jesli on sie tym nie zajmie...


Ludzie nie lubią czegoś, jeśli tego nie rozumieją,
Nienawidzą rzeczy, których nie mogą mieć,
Ludzie się boją wszystkiego, czego nie mogą pojąć,
I nienawidzą tego, czego musieliby chcieć.    ! ;]

Offline

 

#3 2009-11-16 15:32:22

Nataniel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-12
Posty: 4

Re: mam ten sam problem z logowaniem

To znaczy mam to czytac tak ...jak server sie nie zawiesi to nie mam co liczyc na odblokowanie


jak mozesz wodzu to wejdz online do gry i urzyj komendy GM /disconnect Nataniel - czy jak to tam szlo na wywalenie gracza z servera, moze pomoze ....

Skoro Admini maja ten serv tak gleboko w dupie to czemu nie dadza komus praw admina komus kto jest czesto online i moze pomuc ???

Offline

 

#4 2009-11-16 22:42:55

Wodzu

Administrator

952209
Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 65

Re: mam ten sam problem z logowaniem

Nataniel, probowalem dc robic juz dawno i nie pomagalo, dlatego napisalem, ze trzeba czekac. A komendy znam, wiec spokojnie. Prawa admina wymagaja dostepu do servera, czytaj: plików servera. Nie tyczy sie to do bycia online, dlatego takie parwa nikomu nie zostaly dane.


Ludzie nie lubią czegoś, jeśli tego nie rozumieją,
Nienawidzą rzeczy, których nie mogą mieć,
Ludzie się boją wszystkiego, czego nie mogą pojąć,
I nienawidzą tego, czego musieliby chcieć.    ! ;]

Offline

 

#5 2009-11-17 06:10:08

Nataniel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-12
Posty: 4

Re: mam ten sam problem z logowaniem

Moze ciezko w to uwierzyc ale pare lat temu bylem i GM i Adminem ( tyle ze w wersji 99) Tez znam komendy i bawilem sie w bazach danych i plikach servera ( co prawda wiele juz nie pamietam i pewnie sporo sie pozmienialo ).

Gdy pisalem o osobie ktora jest czesto online chodzilo mi o to ze taka osoaba bylaby nabierzaco z problemami graczy i wszelkie zwiechy konta albo inne bugi , prosby graczy i problemy z serverem off line byly by naprawiane odrazu ( a przynajmniej nie trzeba byloby az tyle czekac ).

odrazu mowie ze tym postem nie wnosze swojej kandydatury na GM-a albo Admina z prostej przyczyny - nie mam zbytnio czasu tak jak kazdy ( co nie znaczy ze nie moge pomóc ). Ale np: moglibyscie dac prawa Admina do servera jakiejs osobie zaufanej np: bratu albo komus tam z rodziny co by chcial sie poduczyc MSQL-a i zazadzania internetem. Tak zeby mial czas i odbiedy mogłby kopnac server bzeby zadzialal ...

Aha i przypomnialem sobie - a jak juz nie ma takkiej opcji to przypomnialem sobie o innej ( jeszcze z 99 )
Ustawcie reset servera na okreslona godzine ( np w nocy 4-5 rano ) Co pod windowsem nie powinno byc takie tródne wystarczy napisac pare BAT-ow i powinno pomóc ;]

Ostatnio edytowany przez Nataniel (2009-11-17 06:18:06)

Offline

 

#6 2010-07-23 22:53:57

robson1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 2

Re: mam ten sam problem z logowaniem

Nataniel widze ze maja w dupie graczy narg bede szukal innego serwa ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnewbury busy Hamburg Lakierobejca woskowa