#1 2009-09-12 10:29:55

devil_p

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 12

Propozycje, spostrzeżenia itp. - devil_p

W tym temacie będę zamieszczał swoje pomysły, propozycje czy spostrzeżenia. Może coś się z tego wybierze i wprowadzi do gry.

Na dobry początek:
- Kasa na resa - na początku nie jest aż tak trudno zbierać, schody się zaczną jak będzie 1kkk+ do uzbierania. Żeby lekko (nie przesadzajmy) ułatwić zbieranie kasy można dodać jakiś itemek, który będzie wart powiedzmy 50-100kk.
Mam trzy propozycje na taki item (można wprowadzić wszystkie jednocześnie):

  • High refining stone (produkowany w aidzie z exc itemków; 50% szansy na wypranie; moim zdaniem najlepiej się nadaje; cena 50kk)
  • Jewel of Harmony (produkowany w kanturu core z gemstone; można by dać cenę lekko wyższą od HRS jako że może być go ciężej zdobyć np. 80kk)
  • Dodatkowo Jewel of Guardian (ten może 100kk i drop tylko w LoT - walka o zamek będzie bardziej opłacalna)

- Kasa  mogłaby leżeć na ziemi trocęe dłużej ,

- W Icarusie pałęta się bez celu 1 Phoenix (nie ma niestety questa na 3 poziom postaci). Można by go troche dopakować i dać mu jakiś cel w życiu - niech dropi coś na poziomie (może jedyny mob poza LoT, który dropi JoG=100kk?),

- [ROZWIĄZANY]Problem z zwiechą serva przy wyrzucaniu BOKów (zmiana drop exc na 100% lub dodanie itemka nieexc, które może wyeliminuje problem)
Odsyłam do tematu z cytatem rozwiązania: http://www.piotker-mu.pun.pl/viewtopic.php?id=51

- Erohim - kolesia trzeba prać długo jak cholera a itemki wyrzuca generalnie nie za mocne, exc bez lucka (przynajmniej takie mi dropiły tylko). Można by dać żeby dropił itemki z k4 i jakąś szansę na lucka.

Chwilowo tyle ;] wypowiadajcie się co o tym sądzicie i może coś się wprowadzi

Pozdr.

Ostatnio edytowany przez devil_p (2009-09-12 12:18:17)

Offline

 

#2 2009-09-14 22:16:10

Razor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-18
Posty: 11

Re: Propozycje, spostrzeżenia itp. - devil_p

devil_p napisał:

- Kasa na resa - na początku nie jest aż tak trudno zbierać, schody się zaczną jak będzie 1kkk+ do uzbierania. Żeby lekko (nie przesadzajmy) ułatwić zbieranie kasy można dodać jakiś itemek, który będzie wart powiedzmy 50-100kk.
Mam trzy propozycje na taki item (można wprowadzić wszystkie jednocześnie):

  • High refining stone (produkowany w aidzie z exc itemków; 50% szansy na wypranie; moim zdaniem najlepiej się nadaje; cena 50kk)
  • Jewel of Harmony (produkowany w kanturu core z gemstone; można by dać cenę lekko wyższą od HRS jako że może być go ciężej zdobyć np. 80kk)
  • Dodatkowo Jewel of Guardian (ten może 100kk i drop tylko w LoT - walka o zamek będzie bardziej opłacalna)

- Kasa  mogłaby leżeć na ziemi trocęe dłużej ,

Popieram
Kasa trochę za szybko znika
Jakieś itemki, które można drogo sprzedać też się przydadzą, bo z czasem uzbieranie zen na resa staje się kłopotliwe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprzewóz osób Holandia http://komputeryursus.pl kpswsm