#31 2009-08-25 14:16:48

Wodzu

Administrator

952209
Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 65

Re: Propozycje

git:)
rate soula w itemie+L jest git, ale bez L w ogole nie wskakuje teraz xD a juz na pewno nie jest to 50%


Ludzie nie lubią czegoś, jeśli tego nie rozumieją,
Nienawidzą rzeczy, których nie mogą mieć,
Ludzie się boją wszystkiego, czego nie mogą pojąć,
I nienawidzą tego, czego musieliby chcieć.    ! ;]

Offline

 

#32 2009-08-25 18:59:42

Razor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-18
Posty: 11

Re: Propozycje

Ta, ciężko wbić na +7, o +8 można zapomnieć
oczywiście w itemach bez L

Offline

 

#33 2009-09-05 22:29:32

devil_p

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 12

Re: Propozycje

A ja sie wypowiem o tych sercach i giftach, co by nie zakładać nowego wątku.

Ile potrzeba dopakować postać żeby zabić goblinka, taikana czy smoka? dużo. A czy jak już będziemy mogli je bić, będzie nam się opłacało je bić? mając wymagany poziom na zabicie tych goldenów nie są one nam potrzebne bo itemki będziemy mieli znacznie lepsze, a i staty będą dopakowane. Może więc te 3 złotka zrobić trochę słabsze (k4 i k5 niech będzie mocne jak jest) żeby można było uzbierać np set dragona czy legendary z luck. Może nawet z tych 3 niech lecą same z luckiem?

Jeżeli chodzi o serca i ich drop to moim zdaniem jest całkiem ok. Lecą całkiem dobre itemki...można z nich coś uzbierać, ale są bez lucka więc o +13 można raczej zapomnieć i to jest moim zdaniem dobre. Takie itemki przejściowe. Z luckiem do zdobycia z k4, a najlepsze dopiero z k5 (archer powinien rzucać k4 z luck). Ewentualnie może zmniejszyć lekko ich drop? trochę ich leci na spotach. Heart of love i medale jak dla mnie są ok ich drop jest dobry.

Gifty w sumie mogą być, same ringi z nich lecą, można coś uskładać - moim zdaniem jest ok ;]

Chwilowo tyle

Ostatnio edytowany przez devil_p (2009-09-05 22:31:04)

Offline

 

#34 2009-09-06 10:49:59

elwe

Użytkownik

Skąd: bstok
Zarejestrowany: 2009-08-15
Posty: 35

Re: Propozycje

i naród przemówił.. goldy ? murem stoje za devilem bo wkur**a mnie motyw kiedy dostaje po gębie na 1 hita od je**nego goblina... a o expieniu w tarkanie w ogóle zapomnieć można bo tantale maja nowoczesny sprzęt NATO i cie ku**a widzą wczesniej i to duzo wczesniej

arch i reny fajna opcja, al emozna by bylo zmniejszyc tak nie duzo... jakies 25-30% mniej gdyby bylo to i handelek by sie rozwinal zreszta, ja juz jak cos sprzedaje to tylko za bohy albo reny

z resztą się z devilem zgadzam

naród przemówił, słychamy głosu władzy


czasami wolę być zupełnie sam
niezdarnie tańczyć na granicy zła
i nawet stoczyć się na samo dno
czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk

Offline

 

#35 2009-09-06 17:35:03

PIOTKER

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 39

Re: Propozycje

OK zmniejszyłem siłę złotych mobów.

Offline

 

#36 2009-09-06 18:43:40

devil_p

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 12

Re: Propozycje

wszystkich czy tylko k1-3?

Co do resa i opłaty. Zamiast każdy następny 2x poprzedni (możliwe że źle zrozumiałem pierwszy zamysł) to pierwszy 50kk i każdy następny +50kk (o to chodziło od początku?), stając na 2kkk, wystarczy wtedy na 40 resów. Jak będzie ciężko uzbierać kasę można NA PRZYKŁAD dla tych mocnych graczy dać jeden spot mocniejszy gdzie będą częściej leciały itemki do wingow, albo dać tam jakiś itemek droższy, za który w sklepie dostaniemy np 100kk (dać drop na jakimś słabym spocie i wtedy nie bedzię dwóch pieczeni na jednym ogniu:P). I tak będzie trzeba trochę pokombinować żeby uzbierać - nie samo expienie będzie sie liczyło.
Ale najpierw zobaczmy jak sobie poradzimy bez tego itemka. Może będzie w miare.

Żeby nie było to tylko moje koncepcje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprzewóz osób Holandia http://komputeryursus.pl kpswsm